مشاوره روانشناسی

ترکیب داروی ضد افسردگی

ترکیب داروهای ضدافسردگی ممکن است یک گزینه درمانی قوی برای تاریخ درمان عمده باشد . یک محقق پیشنهاد می‌کند که درمان اختصاصی - ترکیبی از دارو و روان‌درمانی , یا روان‌درمانی به تنهایی - می‌تواند نتایج بهتری ارائه دهد .

سهم : داستان کامل رایج‌ترین درمان برای بیش از ۱ میلیون آمریکایی است که از اختلال افسردگی اساسی رنج می‌برند . در حالی که این داروها باعث تسکین بسیاری می‌شوند , تحقیقات فعلی نشان می‌دهد که وقتی درمان افسردگی صورت می‌گیرد ممکن است یک اندازه مناسب نباشد . درمان اختصاصی - - ترکیبی از درمان و روان‌درمانی , یا روان‌درمانی به تنهایی - می‌تواند نتایج بهتری ارائه دهد . با توجه به این یافته‌ها , چگونه می‌توانیم تعیین کنیم که کدام روش برای یک فرد خاص چگونه استفاده می‌شود ?


دارویی برای درمان وسواس فکری مکانیزم جدید شیزوفرنی زنان جوان دیابتی در آستانه هرج و مرج تاثیر تحریک امواج دلتا در بهبود عملکرد مغز فرد افسرده بستری شود؟


مطالعه اخیر که توسط پایولا یانگ , دکترا , مشاور و رئیس خدمات درمان شناختی - رفتاری در موسسه خانواده در دانشگاه نورث وسترن نوشته شده‌است , به این سوال نگاه کرد .

این کارآزمایی بالینی تصادفی , که در ژورنال انجمن پزشکی آمریکا منتشر شده‌است, بر نوع روان‌درمانی مبتنی بر شواهد به نام درمان شناختی رفتاری ( cbt ) متمرکز شده‌است . درمان شناختی - رفتاری رایج‌ترین نوع روان‌درمانی در درمان افسردگی است و نشان‌داده شده‌است که درمان به تنهایی یا همراه با دارو موثر است . بیماران درمان شناختی - رفتاری به طور مشترک با درمانگران کار می‌کنند تا مهارت‌های خاصی را برای حل مشکلاتشان و مدیریت احساساتشان بیاموزند . بیماران به صورت تصادفی در دو گروه آزمایش و کنترل قرار گرفتند .

در این مطالعه بیماران به طور تصادفی با داروهای ضد افسردگی و داروهای ضد افسردگی درمان شدند . نتایج نشان داد که با استفاده از داروهای ضد افسردگی و درمان شناختی - رفتاری , میزان بازیافت برای بیماران دارای افت شدید و شدید بیشتر بود .

او می‌گوید : " نتایج این مطالعه نشان می‌دهد که درمان دارویی برای افسردگی اهمیت دارد . " میزان بهبودی برای بیمارانی که درمان ترکیبی دریافت کرده بودند بهتر از بیمارانی بود که درمان دارویی به تنهایی دریافت کردند . p ) . بیمارانی که درمان ترکیبی دریافت می‌کردند عوارض جانبی کمتری داشتند . دکتر جووان , خانم ماریا مورفی , دکتر جیمز مورفی , استاد هم‌کار جان مک گیل و همکارانش بررسی کردند که چگونه تغییر شکل برای تریگر کردن مرگ سلولی شکل می‌گیرد . درک چگونگی فعال شدن آن می‌تواند به کشف راه‌های جدید برای درمان بیماری کمک کند . این تیم تحقیقاتی نشان داد که بخش ویژه‌ای از پروتئین وقتی فعال شد که به غشا سلولی پیوست و باعث مرگ سلولی شود . او گفت : " این مانند چرخش یک سوییچ مولکولی است . " " ما نشان دادیم که وقتی سوئیچ را نمی‌توان " روشن کرد " روشن نمی‌شود . خانم کوپر گفت که این تیم مجموعه‌ای از مولکول‌های کوچک را آزمایش کرد تا ببینند آیا می ‌توان از راه رفتن به سمت راست جلوگیری کرد و یکی از آن‌ها را شناسایی کرد که از فعال شدن جلوگیری می‌کند . او گفت : " این مولکول کوچک به چنین روشی متصل می‌شود که آن " سوئیچ " است که آن را فعال می‌کند . "


نقش تلفن همراه در کنترل افسردگی افسردگی و توییتر تحریک مغزی حافظه شبیهسازی برای بهبود رفتاری تحقیق در مورد اهمیت و ضرورت ازدواج کمبود اعتماد به نفس، علائم و درمان


منبع

+ نوشته شده در چهارشنبه 22 خرداد 1398ساعت 18:43 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 18

× بستن تبلیغات