مشاوره روانشناسی

نقش تلفن همراه در کنترل افسردگی

برنامه‌های جدید برای کاهش افسردگی ، اضطراب و همچنین چک کردن سریع برنامه‌های کوچک موبایل برای رسیدگی به افسردگی و اضطراب طراحی شده‌اند : ۵ ژانویه ۲۰۱۷ - خلاصه دانشگاه : : حالا شما می‌توانید به عنوان یک رستوران سوشی خوب به شما کمک کنید تا افسردگی و اضطراب را بر روی گوشی هوشمند خود پیدا کنید . یک مجموعه جدید از ۱۳ برنامه کوچک با نام IntelliCare به طور قابل‌توجهی افسردگی و اضطراب را در مطالعه شرکت کنندگان مطالعه کرد که از برنامه‌های تلفن هوشمند خود تا چهار بار در روز استفاده کردند . کاهش ۵۰ درصد اضطراب و افسردگی قابل‌مقایسه با نتایج مورد انتظار در عمل بالینی با استفاده از روان‌درمانی یا داروهای ضد افسردگی است .

به زودی می‌توانید به عنوان یک رستوران خوب به دنبال توصیه سلامتی ذهنی بر روی گوشی هوشمند خود باشید .

یک مجموعه جدید از ۱۳ برنامه‌های کوچک به نام IntelliCare منجر به گزارش شرکت کنندگانی شده‌است که به طور قابل‌توجهی افسردگی و اضطراب کمتری را با استفاده از برنامه‌های تلفن هوشمند خود تا چهار بار در روز گزارش می‌دهند .

این برنامه‌ها تمرین‌هایی را برای دو استرس ارائه می‌دهند ، خود - انتقاد و نگرانی را کاهش می‌دهند، روش‌ها برای کمک به زندگی شما با معنی تر ، mantras برای برجسته کردن نقاط قوت تان ، استراتژی برای یک خواب خوب و بیشتر تاکید می‌کنند .

بیشتر برنامه‌هایی که برای سلامت روان طراحی شده‌اند به طور معمول یک استراتژی را ارایه می‌دهند تا احساس بهتری داشته باشند یا ویژگی‌های بسیار زیادی ارایه دهند که هدایت آن‌ها را دشوار می‌سازد . ممکن است کاربران بی‌حوصله یا دست‌پاچه شوند و ممکن است بعد از چند هفته از برنامه‌ها استفاده کنند .

اما شرکت کنندگان از برنامه‌های تعاملی IntelliCare به اندازه چهار بار - - یا متوسط ۱۹۵ بار - - برای هشت هفته مطالعه استفاده کردند . آن‌ها به طور متوسط یک دقیقه را با استفاده از هر برنامه ، با زمان طولانی‌تر برای برنامه‌ها با نوارهای آرامش سپری کردند .

۹۶ شرکت کنندگانی که این مطالعه تحقیقاتی را به پایان رساندند ، گزارش دادند که در حدود ۵۰ درصد کاهش علائم افسردگی و اضطراب را تجربه کرده‌اند . کاهش‌های مربوط به مطالعه کوتاه‌مدت قابل‌مقایسه با نتایج مورد انتظار در عمل بالینی با استفاده از روان‌درمانی یا با استفاده از داروهای ضد افسردگی است .

این مطالعه در روز ۵ ژانویه در ژورنال تحقیقات اینترنتی پزشکی منتشر خواهد شد .


مغز کودکان اوتیسمی خواب نامطلوب و قلب قشر بصری اصلی آزمایش مواد خدر فعالیت های مغزی کودکان


نویسنده مطالعه سرب ، دیوید مور ، استاد طب پیش‌گیری و مدیر مرکز فن‌آوری‌های مداخله رفتاری در دانشکده پزشکی فینبرگ دانشگاه Northwestern گفت : " ما این برنامه‌ها را بگونه ای طراحی کردیم که به راحتی در زندگی people's جا بگیرند و می‌توانند به سادگی به عنوان برنامه‌هایی برای یافتن رستوران یا راهنما استفاده شوند . "

مور گفت : " برخی از شرکت کنندگان بعد از این مطالعه از آن‌ها استفاده کردند چون احساس می‌کردند که این برنامه‌ها به آن‌ها کمک کرده‌است احساس بهتری داشته باشند . این هدایت شامل یک تماس تلفنی اولیه به علاوه دو یا چند پیام متنی در هر هفته در طی هشت هفته بود . در این مطالعه ، ۱۰۵ تن از شرکت کنندگان ثبت‌نام‌کرده و ۹۶ نفر از آن‌ها این مطالعه را به پایان رساندند .

مور گفت که مطالعه اولیه شامل یک دست کنترل نیست ، بنابراین ممکن است برخی از افرادی که در دادگاه ثبت‌نام کرده‌اند به هر حال بهبود پیدا کنند ، تا حدودی به این دلیل که ممکن است انگیزه گرفته باشند تا چیز جدیدی را امتحان کنند . او اکنون یک محاکمه بزرگ‌تر را آغاز کرده‌است و ۳۰۰ شرکت‌کننده را استخدام کرده‌است که یک دست کنترل دارد.

برخی از برنامه‌های IntelliCare عبارتند از: دیلی feats : برای انگیزه دادن به شما برای افزودن فعالیت‌های ارزشمند و باارزش به روز تان برای افزایش رضایت کلی تان در زندگی طراحی شده‌است .

تبرید بنفش : برای کمک به شما برای استراحت با نوارهای صوتی که شما را از طریق ورزش به استرس و نگرانی کم‌تر هدایت می‌کند ، طراحی شده‌است .

زمان slumber : برای آرام کردن شما به یک استراحت خوب طراحی شده‌است .

Mantra من : برای کمک به ایجاد mantras انگیزه دهنده برای برجسته کردن نقاط قوت و ارزش‌های شما طراحی شده‌است .

افسردگی و توییتر تحریک مغزی حافظه شبیهسازی برای بهبود رفتاری برنامه مراقبت جمعی یکپارچه تابع پراکندگی نورونها موانع ازدواج از دیدگاه اسلام تربیت فرزند از نظر روانشناسی و از بدو تولد


منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 19 خرداد 1398ساعت 3:44 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 15

× بستن تبلیغات