مشاوره روانشناسی

افسردگی و توییتر

رنگ و محتوای تصویر تویی‌تر می‌تواند به شناسایی کاربران مبتلا به افسردگی و اضطراب کمک کند .

با توجه به مطالعه جدیدی که توسط محققان در زمینه پزشکی پن صورت گرفت , مشخص شد که کاربران تویی‌تر با افسردگی و اضطراب به احتمال زیاد تصاویری با ارزش‌های زیبایی‌شناختی پایین‌تر و رنگ‌های کم‌تر روشن , به ویژه تصاویر در سیاه و سیاه دارند .


رویکرد روانی اشخاص شناسایی مدار مغزی استدلال حرکتی در حیوانات ارتباط بی خوابی با فشارخون روان شناسی چیست؟ تحریک مغزی حافظه

علاوه بر این, آن‌ها دریافتند که کاربران تمایل به سرکوب احساسات مثبت دارند به جای اینکه احساسات منفی بیشتری را نشان دهند , مانند نگاه داشتن یک چهره مستقیم به جای اخم کردن آشکار , در تصاویر پروفایل آن‌ها . این مطالعه به دنبال استفاده از بینایی کامپیوتر و هوش مصنوعی بود تا مشخص کند که چه ویژگی‌های عکس‌های ارسال‌شده به تصویر و تنظیم تصاویر نیم‌رخ در تویی‌تر می‌تواند با افسردگی و اضطراب همراه باشد . این تحقیق در کنفرانس بین‌المللی کنفرانس جهانی در وب سایت‌های ارتباط جمعی و اجتماعی برگزار خواهد شد .

در واقع , محققان پزشکی پن پی بردند که افسردگی را می‌توان به اندازه سه ماه قبل از تشخیص با استفاده از هوش مصنوعی پیش‌بینی کرد تا واژه‌های کلیدی را شناسایی کنند که کاربران خاصی را نشان داده‌اند . از آنجا که رسانه‌های اجتماعی به طور فزاینده‌ای مورد توجه قرار می‌گیرند - - بیش از نیمی از همه توئیت ها - به اضافه نیمی از آن‌ها در هر ثانیه , اکنون حاوی یک تصویر هستند - ارزش در کسب اطلاعات در مورد شرایط سلامتی از طریق محتوای تصویر به طور فزاینده‌ای در پزشکی ارزشمند خواهد شد .

در حالی که ارتباط بین افسردگی و الگوهای مصرف زبان به خوبی مطالعه شده‌است , جنبه‌های بصری افسردگی مورد مطالعه قرار نگرفته است . " " تبدیل پیکسل ‌هایی که تصاویر را به ویژگی‌های قابل تفسیر تبدیل می‌کنند , بسیار چالش برانگیز است , اما با پیشرفت الگوریتم ‌های بینایی کامپیوتری , ما در حال تلاش برای کشف بعد دیگری از شرایط هستیم . محققان از الگوریتم‌ها برای استخراج ویژگی‌هایی مانند رنگ , حالات چهره و معیارهای زیبایی‌شناسی مختلف ( مانند عمق میدان , تقارن و نورپردازی ) از تصاویر ارسال‌شده توسط کاربران تویتر که به عنوان بخشی از مطالعه حاضر شده‌اند استفاده کردند . آن‌ها به سرعت نمرات افسردگی و اضطراب خود را دسته‌بندی کردند . در عین حال , کاربران ماهر نیز یک بررسی سنتی را برای به دست آوردن نمرات افسردگی و اضطراب تکمیل کردند . سپس ویژگی‌های تصویر با نمرات افسردگی و اضطراب کاربران ارتباط داشت . از این رو , چندین رابطه مهم ظهور کردند .

پژوهشگران علاوه بر یافتن رابطه‌ای بین افسردگی و اضطراب و آن‌هایی که عکس‌های روشنی کمتری را منتشر کرده‌اند , متوجه شده‌اند که تصاویر پروفایل کاربران مضطرب با انسجام بصری و سفیدی کم , اما کم‌تر از افراد افسرده مشخص شده‌اند . همچنین چیزی وجود داشت که در آنچه در عکس وجود نداشت تفسیر شود . کاربران افسرده اغلب عکس‌های خود را با خانواده , دوستان یا افراد دیگر که در آن‌ها ظاهر می‌شوند , ارسال می‌کنند . علاوه بر این , این پست‌ها به ندرت شامل فعالیت‌های تفریحی یا منافع هستند که اغلب در عکس‌های کاربران غیر افسرده نشان داده می‌شوند .

او گفت : " افسردگی اغلب با " عاطفه صاف " همراه است که با کاهش بیان و نمایش احساسات مشخص می‌شود . " این وضعیت همچنین به درخواست فرد نسبت به سرگرمی‌ها و بازی‌های خانگی که معمولا ً از آن لذت می‌برند , منجر می‌شود . "


شبیهسازی برای بهبود رفتاری برنامه مراقبت جمعی یکپارچه تابع پراکندگی نورونها ماستکتومی یا درمان نگهدارنده پستان چگونه خونسرد و صبور باشیم ؟ مشاوره کودک: انواع بازی کودکان


منبع

+ نوشته شده در يکشنبه 19 خرداد 1398ساعت 2:10 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 19

× بستن تبلیغات