مشاوره روانشناسی

تحریک مغزی حافظه

تحریک مغزی حافظه کار را در تاریخ بزرگسالان بهبود می‌بخشد : ۱۵ می ، ۲۰۱۹ منبع : تحریک مغناطیسی مغز حافظه کار را بهبود می‌بخشد و یک مسیر جدید درمانی برای افرادی ارائه می‌کند که با بیماری‌های Alzheimer's و دیگر اشکال جنون زندگی می‌کنند .

با توجه به تحقیقات جدید دانشکده پزشکی دانشگاه دوک ، تحریک مغناطیسی کامل مغز حافظه کار را بهبود می‌بخشد و یک مسیر جدید درمانی برای افرادی ارائه می‌کند که با بیماری‌های Alzheimer's و دیگر اشکال جنون زندگی می‌کنند .


چگونگی ارتباط دقیق سلولهای مغزی رفتار سال اول زندگی کودکان تاثیر مثبت بازی های ویدئویی در رفتار کودکان بازسازی پستان در بیماران مبتلا به سرطان سینه آسیب های مغزی در حال افزایش شبیهسازی برای بهبود رفتاری


participants های جوان و مسن‌تر که تحت درمان به نام تحریک مغناطیسی تکراری repetitive ( آر . تی . ام . ام . ام . ام .

این مطالعه به پارامترهای فردی بسیار مجزا ، از انتخاب هدف تحریک ، براساس فعال‌سازی fMRI ، برای انتخاب دشواری ، و براساس عملکرد افراد وابسته است . اکنون که نشان دادیم که این پارامترهای خاص می‌تواند عملکرد را در موضوعات سالم بهبود بخشد ، ما قادر خواهیم بود آن را به جمعیت‌ها با کمبود حافظه بسط دهیم ."

حافظه کاری فرآیند یادآوری و سپس استفاده از اطلاعات مربوطه در حین انجام یک وظیفه است . It's یک جز کلیدی وظایف روزمره مانند رانندگی به یک مکان جدید ، ایجاد دستورالعمل ، و یا پیروی از دستور العمل‌ها است . افراد مبتلا به بیماری Alzheimer's که بیش از دو برابر ۲۰۵۰ و دیگر اشکال جنون را تجربه می‌کنند ، از دست دادن تدریجی حافظه کار و دیگر اشکال شناخت تجربه می‌کنند که منجر به خطر بزرگ‌تری از آسیب یا مرگ و کاهش توانایی آن‌ها برای انجام‌وظیفه بدون مراقبت خانگی می‌شود .

بیست و نه جوان بزرگ‌سال و ۱۸ بزرگ‌سال این مطالعه را تکمیل کردند که شامل تلاش برای به یاد آوردن و سپس تولید یک سری نامه به ترتیب الفبایی بود . تی . اس . تی . تی . تی . اس . تی. . . ... ....................................................... ....................................... . شرکت کنندگان در تمام سنین که ام. تی . ام . ام . ام . ام . ام . ام . ام . ام . ام .

سیمون W ، یکی از نویسندگان ، گفت : " به طور شگفت‌انگیز ، ما تنها این اثر را در زمانی دیدیم که شرکت کنندگان در حال تلاش برای سخت‌ترین ، پیشنهاد استفاده واقعی از آن یا از دست دادن اصول کار در اینجا بودند . " دیویس ، PhD. " برخلاف بیشتر آنچه می‌شنویم ، مغز پیر توانایی قابل‌توجهی برای به خاطر سپردن حوادث گذشته و استفاده از آن اطلاعات به روش قابل‌انعطاف دارد . stimulation Ballard ، پروفسور بیماری‌های وابسته به سن در دانشگاه کالج پزشکی اکستر گفت : " محافظت از مغز نشان می‌دهد که بزرگسالان مسن نه تنها به اندازه نسل جوان سود می‌برند " . اگر شما در سن ۵۰ سالگی یا بالاتر هستید ، می‌توانید به شرکت در تحقیقات اشاره کنید که به ما کمک می‌کند تا مغز سالم را به عنوان سن و سال حفظ کنیم " و حمایت مالی را از بنیاد Wellcome ، بنیاد JP JP و جامعه Alzheimer's دریافت می‌کند . شرکای آن عبارتند از جنوب لندن و بنیاد ملی خدمات بهداشت و سلامت ملی ، " بنیاد سلطنتی Devon & Exeter NHS Foundation Trust" و "Devon تراست " .برنامه مراقبت جمعی یکپارچه تابع پراکندگی نورونها ماستکتومی یا درمان نگهدارنده پستان سنجش اطلاعات هیجانی اوتیسم عشق حقیقی و واقعی شکست عشقی


منبع

+ نوشته شده در پنجشنبه 16 خرداد 1398ساعت 2:41 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 15

× بستن تبلیغات