مشاوره روانشناسی

شبیهسازی برای بهبود رفتاری

اما فراتر از این مطالعه ، من فکر می‌کنم که یکی از زمینه‌هایی که باید به آن نگاه کنیم ، یافتن این است که به چه میزان consoles با کنترل‌کننده‌های حرکت می‌تواند به عنوان وسایل شبیه‌سازی برای بهبود هماهنگی عملکرد موتور مورد استفاده قرار گیرد . به نظر می‌رسد که پیشرفت در توسعه روش‌های تشخیص و درمان جدید متوقف شده‌است . متخصصان به چالش‌های مربوط به " عصب‌شناسی انتقالی " و یا تلاش‌ها برای پیشرفت در آزمایشگاه به بیمارانی که به آن‌ها نیاز دارند ، نگاه می‌کنند . اگر اجازه داشته باشید با بودجه و هم‌کاری محکم ادامه دهید، تحقیقات در مورد بیماری Alzheimer's و دیگر شرایط نورولوژیکی ممکن است در نهایت منجر به راه‌هایی برای جلوگیری از از دست دادن حافظه ، ناتوانی‌های یادگیری و میزبان دیگری از علایم مخرب دیگری شود که در تغییرات مغز ایجاد شده‌اند . به گفته یک مطالعه جدید ، زنان جنوب آسیا به احتمال بیشتری مبتلا به سرطان پستان بعدی در مقایسه با جمعیت عمومی هستند ، در حالی که زنان چینی به احتمال بیشتری مبتلا به سرطان در مرحله اولیه هستند .


پیشرفت های مداوم در درک احساس اجتناب از برقراری ارتباط کودکان اوتیسمی برداشتن ماستکتومی انیمیشن بسکتبال شبیه واقعیت امواج مکانیکی سلول های مغزی برنامه مراقبت جمعی یکپارچه


به گفته یک مطالعه جدید از سوی بیمارستان کالج Women's و موسسه علوم ارزیابی بالینی ( ICES ) ، زنان جنوب آسیا به احتمال بیشتری مبتلا به سرطان پستان بعدی در مقایسه با جمعیت عمومی هستند ، در حالی که زنان چینی به احتمال بیشتری مبتلا به سرطان در مرحله اولیه هستند .

این یافته‌ها که در نشریه Oncology Current منتشر شده‌اند ، ارتباط قوی بین نژاد و مرحله سرطان پستان در تشخیص زنان کانادایی را تایید می‌کنند . یک سرمقاله دکتر عایشه Lofters با این مقاله همراه است و نشان می‌دهد که یافته‌های study's نشان‌دهنده نابرابری بهداشتی برای زنان جنوب آسیا در اونتاریو است که به طور بالقوه غیر ضروری و قابل اجتناب است .

دکتر Ophira Ginsburg ، یک دانشمند در موسسه تحقیقات کالج Women's ، گفت : " تحقیقات نشان داده‌اند که گروه‌های اقلیت از جمله عوامل نژادی - فرهنگی ، از جمله عوامل نژادی - فرهنگی ، بر نرخ زنده ماندن آن‌ها تاثیر می‌گذارند . یافته‌های ما نشان می‌دهد که ما باید راه‌های بهتری برای آموزش و نمایش این گروه‌ها پیدا کنیم تا بتوانند زندگی طولانی‌تر و سالم‌تر زندگی کنند ."

در این مطالعه ، دکتر Ginsburg و همکارانش در ICES در مقایسه با سرطان پستان در تشخیص بین زنان چینی و جمعیت عمومی ( زنان با سرطان پستان در انتاریو که به عنوان کشورهای چین یا جنوب آسیا شناخته نمی‌شدند ) و بین زنان جنوب آسیا و جمعیت عمومی شناسایی شدند .

محققان دریافتند که از تجزیه و تحلیل بیش از ۴۱، ۰۰۰ بیمار مبتلا به سرطان پستان بین سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۰ تشخیص داده شد:

در مقایسه با جمعیت عمومی ، زنان جنوب آسیا به احتمال بیشتری مبتلا به سرطان پستان در مراحل دوم تا چهارم بودند .

به احتمال زیاد زنان چینی در مرحله اول در مرحله دوم تشخیص داده می‌شدند و احتمال ابتلا به سرطان بیشتر از جمعیت عمومی کم‌تر بود .

زنان جنوب آسیا در سه سال گذشته سابقه غربالگری سرطان پستان قبل از تشخیص را داشتند .

" جوامع چینی - کانادایی در میان اولین گروهه‌ای قومی - فرهنگی قرار گرفته‌اند تا اطلاعات مربوط به سرطان سینه را ارائه دهند ، که ممکن است تفاوت بین دو گروه در مطالعه ما را توضیح دهند . عوامل فرهنگی ، ترس و ترس سرطان ممکن است باعث ایجاد موانعی برای این زنان در هنگام مراقبت از مشکلات پستان شوند . دکتر Ginsburg گفت : " جمعیت‌های اقلیت قومی - فرهنگی ، به ویژه زنان جنوب آسیا که در اونتاریو زندگی می‌کنند ، می‌توانند از ارتقای سلامتی و برنامه‌های دسترسی بهره‌مند شوند ."

پژوهشگران به تحلیل دقیق‌تر عوامل موثر بر جذب غربالگری نیاز دارند تا به برنامه‌های ارتقا سلامت به نفع جمعیت اقلیت کمک کنند .


تابع پراکندگی نورونها ماستکتومی یا درمان نگهدارنده پستان سنجش اطلاعات هیجانی اوتیسم شایع ترین اختلال قلب یک دروغ است! تصمیم گیری اعتماد به نفس


منبع

+ نوشته شده در شنبه 28 ارديبهشت 1398ساعت 1:16 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 16

× بستن تبلیغات