مشاوره روانشناسی

برنامه مراقبت جمعی یکپارچه

دویست و چهار نفر از شرکت کنندگان به طور تصادفی برای دریافت برنامه مراقبت جمعی یکپارچه اختصاص داده شدند و یک سال توسط یک مربی بهداشتی دیده شدند . در شش ماه نخست ، آن‌ها در نه جلسه مشاوره انفرادی شرکت کردند و ۱۱ ویدیو درباره سبک زندگی سالم تماشا کردند . در شش ماه بعد ، شرکت کنندگان تماس‌های تلفنی ماهانه‌ای را با مربی their داشتند . دویست و پنج شرکت‌کننده که به طور تصادفی به گروه کنترل مراقبت‌های معمول اختصاص‌یافته بودند هیچ مداخله اضافی دریافت نکردند .


چگونگی عملکرد مدارهای نورونی تاثیر مثبت تفریح بر بیماران اوتیسم تاثیر بد کم خوابی در بازی بازیکنان بسکتبال نسبت بالای زنان واجد شرایط جراحی تحریک شبکه سلولهای مغزی تابع پراکندگی نورونها


Subica و همکارش ، لی - Tzy وو ، استاد مرکز پزشکی دانشگاه دوک ، در بخشی از این پروژه شرکت کردند زیرا برآورده‌ای ملی جزایر اقیانوس آرام ، هند آمریکایی و چند نژاده که از آن استفاده می‌کنند، احتمالا ً به خاطر اندازه‌های کوچک جمعیت شان کمیاب هستند .

Subica گفت : " ما در میانه یک اپیدمی انتحاری در این کشور هستیم ، بنابراین ما احساس کردیم که درک می‌کنیم که کدام گروه از جوانان در بالاترین خطر هستند و اغلب تحت‌تاثیر افکار و رفتارهای خودکشی قرار دارند . چنین رفتاری ، که مسلما ً می‌تواند میزان ایمن‌سازی را در گروه nonautism نسبت به گروهی که ممکن است رشد غیرمعمول غیر معمول را نشان دهند ، غنی کند ، ممکن است این تصور را ایجاد کند که واکسن MMR باعث کاهش ریسک ASD می‌شود . در واقع ، جین و همکاران درباره خطرات نسبی کمتری نسبت به ۱.۰. گزارش می‌دهند که واکسن MMR باعث کاهش خطر ASD در افرادی می‌شود که در سن ۲ سالگی ایمن هستند ، تنها نتیجه‌ای که می‌تواند از این مطالعه گرفته شود این است که هیچ علامتی برای نشان دادن رابطه بین MMR و رشد اوتیسم در کودکان با یا بدون a که اوتیسم دارد وجود ندارد ."

در کنار هم ، برخی مطالعات نشان داده‌اند که سن آغاز ASD بین کودکان واکسینه نشده و واکسینه نشده تفاوت ندارد ، و در حال حاضر خطر وقوع مجدد ASD در خانواده‌ها در بین کودکان واکسینه نشده و واکسینه نشده است . تنها بخشی از پستان حاوی سرطان و بافت اطراف آن حذف شده‌است . موسسه ملی بهداشت در سال ۱۹۹۰ در حمایت از BCT که منجر به کاهش قابل‌توجهی در میزان mastectomy و پذیرش گسترده ‌تری of به عنوان یک درمان مناسب و موثر برای سرطان پستان در مراحل اولیه شد ، بیانیه‌ای مشترک صادر کرد . با این حال ، در دهه گذشته ، پیشرفت‌های فنی و دیگر تغییرات اجتماعی - از جمله آزمایش ژنتیک برای BRCA۱ و جهش ژنی ، پیشرفت در تکنیک‌های بازسازی ، تصویربرداری تشدید مغناطیسی سینه و contralateral prophylactic - - باعث افزایش علاقه بیماران شده‌است .

به گفته دکتر Bedrosian ، این مطالعه نشان می‌دهد که اکثر زنان BCT را انتخاب می‌کنند ، یک " یافته اطمینان‌بخش " که بیماران و پزشکان تشخیص می‌دهند که این روش درمانی کم‌تر تهاجمی دوره خوبی برای درمان سرطان پستان در مراحل اولیه است .ماستکتومی یا درمان نگهدارنده پستان سنجش اطلاعات هیجانی اوتیسم شایع ترین اختلال قلب یک دروغ است! اکسی توکسین و تسهیل درک عواطف مشاوره فردی مشاوره اختلالات روانشناسی


منبع

+ نوشته شده در پنجشنبه 26 ارديبهشت 1398ساعت 14:15 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 30

× بستن تبلیغات