مشاوره روانشناسی

سنجش اطلاعات هیجانی اوتیسم

آرون جونز گفت : " روشن نیست که آیا توانایی کودکان مبتلا به اختلال طیف اوتیسم برای سنجش اطلاعات هیجانی از چهره غریبه‌ها به دلیل کمبود واقعی در توانایی پردازش آن‌ها , ماهیت بی‌تفاوت عواطف منفی , یا به دلیل الگوی کلی بی‌علاقگی در احساسات منفی یا افراد ناآشنا است . "


افزایش ضربان قلب با چاقی نورون های اکسیتاتوری صداهای متفاوت کودکان مبتلا به اوتیسم دستورالعمل های مواجهه با مصدومیت درک مغز از چین و چروک چشم شایع ترین اختلال قلب یک دروغ است!


آرون , آرون جونز و نیکولا n . لوکاس , نویسنده هم‌کار در دانشگاه در سن دیگو , توجه داشته باشید که برای کودکان با asd , مشکلات بیشتر در تشخیص حالات هیجانی منفی یا پیچیده ممکن است به دلیل تغییرات چشم و رفتار ردیابی چشم باشد . مطالعات دیگر نشان داده‌اند که این کودکان کم‌تر روی چشم‌ها و بیشتر در مناطق دیگر تمرکز دارند که کم‌تر اطلاعاتی از حالت عاطفی فرد دارند . این یافته , مشکل آن‌ها را با تشخیص حالات غمگین و دیگر و نیز به ندرت با تشخیص حالات شاد , و نیز برای مطالعه موردی , توضیح می‌دهد .

این مطالعه بر اهمیت درک مهارت‌های شناسایی احساسات در کودکان با asd و افزایش بالقوه تکالیف بازشناسی هیجان صورت برای گنجاندن عبارات از افراد آشنا و ناآشنا تاکید دارد . محققان می‌گویند مدیریت این نوع تکلیف در کودکانی که در مهارت‌های پردازش اجتماعی - احساسی متفاوت هستند , ممکن است به دانشمندان و متخصصین توسعه کمک کند تا انواع موقعیت‌های اجتماعی را که برای این گروه چالش برانگیزتر هستند , درک کنند .

بخش‌هایی از این مطالعه در جامعه آینده برای تحقیق در کنفرانس توسعه کودک در بالتیمور ارائه شده‌است و ارتباط بین الگوهای فعال‌سازی مغز و پردازش احساسات در کودکان در طیف اتیسم را بررسی خواهد کرد . به علاوه , این تحقیق در حال جمع‌آوری داده‌ها با استفاده از یک برنامه کامپیوتری است که به تدریج از یک حالت به مرحله بعدی ( یک برنامه تغییر مسیر ) به امید درک توانایی‌های پردازش هیجانی در کودکان مبتلا به اوتیسم استفاده می‌کند . برای اطلاعات بیشتر و یا شرکت در آن, تماس بگیرید .

بنا به گفته مرکز کنترل و پیش‌گیری از بیماری‌ها , در مورد اختلال در کودکان با اوتیسم مشخص شده‌است که در تمام گروهه‌ای نژادی , قومی و اجتماعی‌اقتصادی رخ می‌دهد . asd در حدود چهار برابر بیشتر از دختران است . asd با مشکلات اجتماعی مداوم که شامل مشکل برقراری ارتباط و تعامل با دیگران , رفتارهای تکراری و همچنین علایق و فعالیت‌های محدود است, مشخص می‌شود . علائم معمولا ً در دو سال اول زندگی تشخیص داده می‌شوند و بر توانایی فرد در کارکرد اجتماعی , مدرسه یا کار یا سایر حوزه‌های زندگی تاثیر می‌گذارند .

براساس یک مطالعه , مشاهده و علاقه به تبلیغات الکل در تلویزیون جوانان زیر سن قانونی با شروع نوشیدن , می‌گساری و نوشیدن خطرناک همراه بود . الکل رایج‌ترین داروی مورد استفاده جوانان است . به طور کلی می ‌توان نتیجه گرفت که مصرف الکل در طی چند روز گذشته مصرف مشروبات الکلی را گزارش کرده‌است . کودکانی که asd دارند در پردازش اطلاعات هیجانی , به خصوص چهره‌های غمگین , در هنگام مشاهده چهره غریبه‌ها مهارت کمتری دارند . یافته‌های این مطالعه نشان می‌دهد که کودکان مبتلا به asd به احساسات مادر خود حساس هستند , که ممکن است نشان‌دهنده پتانسیل بیشتر برای یادگیری و روابط اجتماعی با افرادی باشد که آن‌ها را می‌شناسند .


اکسی توکسین و تسهیل درک عواطف مکانیزم مغز در احساسات متفاوت است سازگاری سیستم عصبی با صداهای دیگر مداخله اولیه بهترین درمان اوتیسم مشاوره اختلالات کودک مشاوره خانواده


منبع

+ نوشته شده در چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398ساعت 1:46 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 23

× بستن تبلیغات