مشاوره روانشناسی

شایع ترین اختلال قلب یک دروغ است!

اصلاح نتایج یک مطالعه ۲۰۱۳ ، محققان دریافته اند که فیبریلاسیون دهلیزی ، یا ضربان قلب نامنظم ، تنها با یک نوع حمله قلبی همراه است - یعنی بیشتر از دو نوع . فیبریلاسیون دهلیزی ، یا یک دروغ ، شایع‌ترین اختلال ضربان قلب است که به اندازه ۶ میلیون آمریکایی موثر است و مدت هاست که به عنوان عامل خطر سکته شناخته شده‌است . تحقیقات نشان می‌دهند که یک دروغ نیز خطر حمله قلبی را به میزان ۷۰ درصد و حتی با نرخ بالاتر در زنان و آمریکایی‌های آفریقایی‌تبار افزایش داده‌است .

اشتراک :

داستان کامل

اصلاح نتایج یک مطالعه ۲۰۱۳ ، محققان دریافته اند که فیبریلاسیون دهلیزی ، یا ضربان قلب نامنظم ، تنها با یک نوع حمله قلبی همراه است - یعنی بیشتر از دو نوع .

این مطالعه به رهبری Elsayed ز . دکتر سلیمان ، رئیس مرکز تحقیقات Epidemiological Cardiology در مرکز پزشکی " ویک فارست Baptist "، در شماره ۲۷ آوریل مجله Circulation انجمن قلب آمریکا منتشر شده‌است .


محدودیت نورون ها در چشم پارامترهای یک کد عصبی بدن تفاوت های نژادی در گزارش بیماری قوانین سلامت ضربه مغزی درمان اختلالات روانی اکسی توکسین و تسهیل درک عواطف


فیبریلاسیون دهلیزی ، یا یک دروغ ، شایع‌ترین اختلال ضربان قلب است که به اندازه ۶ میلیون آمریکایی موثر است و مدت هاست که به عنوان عامل خطر سکته شناخته شده‌است . مطالعه ۲۰۱۳ به رهبری سلیمان اولین کسی بود که نشان داد که یک دروغ به طور کلی خطر حمله قلبی را افزایش داد ، به طور کلی و با نرخ‌های بالاتر در زنان و آمریکایی‌های آفریقایی - آمریکایی .

این مطالعه جدید به دنبال ایجاد نوری بر مکانیزم‌های زیربنایی فیبریلاسیون دهلیزی - قلب با بررسی ارتباط بین یک دروغ و دو نوع حمله قلبی بود . برای انجام این کار ، سلیمان و تیم او تاریخچه افرادی را بررسی کردند که بخشی از بیماری atherosclerosis در Communities بودند ( ARIC ) ، یک پروژه تحقیقاتی قلب ملی ، ریه و خون که در سال ۱۹۸۷ آغاز شد و شامل پی‌گیری تا سال ۲۰۱۰ بود . تحقیقات آن‌ها نه تنها تایید کرد که فیبریلاسیون دهلیزی خطر حمله قلبی را افزایش داده‌است - - ۶۳ درصد کل ، با نرخ بالاتر در زنان - - اما همچنین مشخص کردند که این ارتباط محدود به نوع حمله قلبی شناخته‌شده به نام NSTEMI است .

حملات قلبی براساس شدت آسیب به عضله قلب به دو نوع تقسیم می‌شوند . استخوان NSTEMI ( بخش غیر ST ) از نوع less است که زمانی اتفاق می‌افتد که یک لخته خونی یک شریان کرونری را می‌شکند و تنها بخشی از ماهیچه قلب که توسط این سرخرگ تامین می‌شود آسیب می‌بیند . حمله قلبی STEMI ( ST ) وقتی اتفاق می‌افتد که یک شریان به طور کامل توسط لخته خونی مسدود شده ، که باعث آسیب به تقریبا ً تمام ماهیچه قلب تامین‌شده توسط این سرخرگ می‌شود . از تقریبا ً ۷۳۵، ۰۰۰ حمله قلبی در آمریکا در هر سال ، تقریبا ً دو سوم آن‌ها NSTEMI هستند .

سلیمان گفت که این یافته که فیبریلاسیون دهلیزی در ارتباط با حملات قلبی NSTEMI است نشان می‌دهد که عوامل دخیل در انسداد نسبی عروق کرونری یا افزایش تقاضای اکسیژن ، مثل افزایش ناگهانی ضربان قلب ، بیشتر احتمال دارد که ارتباط بین یک - و حمله قلبی را نسبت به عوامل مرتبط با انسداد کلی ناشی از مهاجرت یک لخته خون از محل تشکیل آن توضیح دهند .

سلیمان گفت : " این نتایج تاثیرات مهمی برای مدیریت خطر حمله قلبی در مردم با فیبریلاسیون دهلیزی دارند .


مکانیزم مغز در احساسات متفاوت است سازگاری سیستم عصبی با صداهای دیگر مداخله اولیه بهترین درمان اوتیسم کاهش تنش رفتاری در دانش آموزان تربیت کودک ازدواج فامیلی


منبع

+ نوشته شده در چهارشنبه 18 ارديبهشت 1398ساعت 0:52 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 20

× بستن تبلیغات