مشاوره روانشناسی

اکسی توکسین و تسهیل درک عواطف

مطالعات نشان داده‌اند که اکسی‌توسین در تسهیل درک عواطف در حالات چهره people's نقش ایفا می‌کند . یک مطالعه بین‌المللی این ایده را آزمایش کرده‌است که این پدیده به تقلید از چهره مرتبط است . این مطالعه این اثر تسهیل را تایید می‌کند که بیشتر برای بیان احساسات منفی ( عصبانیت ، پریشانی ) ، به ویژه زمانی که روی چهره یک کودک دیده می‌شود ، مشخص‌تر است .

اشتراک :

داستان کامل

Oxytoxin ، چه به عنوان هورمون و یا یک انتقال‌دهنده عصبی عمل می‌کند ، در مجموعه‌ای از توابع فیزیولوژیکی و فیزیولوژیکی مهم دست دارد . برای مثال ، آن پیوند مادرانه ، شیردهی ، پیوند جفت و چسبندگی گروهی را ترویج می‌دهد . با این حال ، تصویر در واقع بسیار پیچیده‌تر است ، فقط فکر کنید که گاهی اوقات حتی می‌تواند منجر به رفتار پرخاشگرانه شود .


افراد ممکن است شادتر باشند دارویی که قبلا کاربرد داشت پخش زنده مغز جام مقدس! واکنش شدید نسبت به صدا مکانیزم مغز در احساسات متفاوت است


نتایج تجربی همچنین نشان می‌دهد که مدیریت intranasal ( با اسپری ) اکسی‌توسین مردم را بیشتر دوست می‌دارد که از دیگران مراقبت کنند و در تشخیص احساسات بهتر عمل کنند .

این اثر دوم بود که توجه سباستین Korb ، محقق دانشکده بین‌المللی مطالعات پیشرفته ( SISSA ) در تریست و متخصص در تقلید از چهره را به خود جلب کرد : " مکانیسم تشخیص احساسات مشاهده‌شده بعد از اداره of اکسی‌توسین چیست ؟ " Korb از خودش پرسید " " " با توجه به نظریه درک ، توانایی تقلید از بیان احساسات احساسی که در چهره دیگران دیده می‌شود ، به رسمیت شناختن این احساس کمک می‌کند و می‌تواند تقلید را تحریک کند ؟ "

برای آزمایش وجود یک رابطه بین oxytocin و mimicry صورت ، Korb و همکارانش یک نمونه از ۶۰ مرد بزرگ‌سال را انتخاب کردند و به شکل یک اسپری ، نصف نمونه مقدار اکسی‌توسین و نصف مقدار of ( طرح را دو برابر کردند ، به این معنی که نه آزمونگر و نه سوژه از کدام محصول استفاده کردند ) . بعد از یک فاصله زمانی کافی برای دارو برای تاثیر گذاری ، افراد تحت یک سری آزمایش‌ها ارزیابی ارزیابی و شناسایی حالت‌های هیجانی نشان دادند که در یک سری فیلم‌های کوتاه نشان داده می‌شود که چهره‌های بالغ یا نوزاد را نشان می‌دهند . هنگامی که آن‌ها این آزمایش‌ها را انجام دادند ، واکنش ماهیچه‌های صورت آن‌ها نیز برای اندازه‌گیری تقلید از صورت ثبت شد .

نتایج نشان داد که تقلید از صورت در سوژه بیشتر تلفظ می‌شود ( در مقایسه با آن‌هایی که دارونما را دریافت کرده بودند) و این افزایش در تقلید زمانی بزرگ‌تر شد که افراد مشاهده کردند که نوزادان گریه می‌کنند ( عصبانیت و ناراحتی به راحتی در نوزادان خیلی کوچک تشخیص داده نمی‌شوند ) .

این یافته جالب است ، نه تنها به خاطر این که نشان می‌دهد که اکسی‌توسین یک اثر تعدیل کنندگی بر روی mimicry صورت دارد ، در حالی که اثرات of در مراقبت نیز به طور معمول در زنان نشان‌داده شده‌است " .

نوشیدن و آشامیدن خطرناک به عنوان پنج یا چند نوشیدنی در روز برای مردان و ۴ یا چند نوشیدنی در روز برای زنان تعریف می‌شود . گزارش اخیر مرکز پیش‌گیری و کنترل بیماری‌ها تخمین می‌زند که مصرف بیش از حد الکل ، از جمله نوشیدن می‌گساری ، مسئول مرگ ۱۰ درصد افراد بزرگ‌سال در ایالات‌متحده است .

دکتر Suffoletto گفت : " قاچاق مواد مخدر و مواد مخدر همه سرخط خبرها را بدست می‌آورد ، اما الکل چهارمین عامل اصلی مرگ قابل پیش‌گیری در ایالات‌متحده است . الکل ممکن است آن‌ها را به اورژانس ببرد ، اما ما می‌توانیم سهم خود را از تبدیل آن‌ها به بازدیدکنندگان تکرار کنیم ."


سازگاری سیستم عصبی با صداهای دیگر مداخله اولیه بهترین درمان اوتیسم کاهش تنش رفتاری در دانش آموزان سلامت سیستم الکتریکی قلب مشاوره کودک روانشناسی عشق

منبع

+ نوشته شده در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398ساعت 1:35 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 19

× بستن تبلیغات