مشاوره روانشناسی

مداخله اولیه بهترین درمان اوتیسم

مداخله اولیه کلید بهترین درمان اختلالات طیف اوتیسم ( ASD ) است که حدود ۱ تا ۷۰ کودک را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد . متاسفانه , اغلب کودکان تا ۴ سالگی تشخیص داده نمی‌شوند , زمانی که ارتباط و ناتوانی‌های اجتماعی آشکار شوند . یک گروه خونی جدید که ممکن است در تشخیص قبلی کودکان مبتلا به ASD به آن‌ها کمک کند توسط محققان شناسایی شده‌است .

اشتراک :

داستان کامل

در این تحقیق ، محققان دریافتند که پسران مبتلا به ASD مقادیر قابل‌توجهی از آنتی‌بادی IgG۱ سرم را کاهش داده‌اند .

اعتبار : © یو / Fotolia

محققان در مرکز پزشکی جنوب غربی تگزاس یک biomarker خونی را شناسایی کرده‌اند که ممکن است در تشخیص زودهنگام کودکان مبتلا به اختلال طیفی اوتیسم یا ASD کمک کند .

مداخله زودهنگام ، کلید بهترین درمان ASD است ، که حدود ۱ در ۷۰ کودک را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد . متاسفانه ، اغلب کودکان تا ۴ سالگی تشخیص داده نمی‌شوند ، زمانی که ارتباط و ناتوانی‌های اجتماعی آشکار شوند . این اختلال neurodevelopmental توسط تعامل اجتماعی و چالش‌های ارتباطی ، و الگوهای محدود و تکراری رفتار مشخص می‌شود . در ویرایش اخیر گزارش‌های علمی ، محققان جنوب غربی در مورد شناسایی یک biomarker خون که ممکن است اکثریت شرکت‌کنندگان مطالعه ASD را در مقابل گروه کنترل محدوده سنی مشابه مورد بررسی قرار دهند ، گزارش دادند . علاوه بر این ، the به طور قابل‌توجهی با سطح اختلال ارتباطی هم‌بسته بود ، و اشاره کرد که تست خون ممکن است به ASD نسبت داده شود .

دکتر Dwight آلمانی ، نویسنده ارشد و پروفسور رشته روانشناسی در جنوب غربی ، گفت : " محققان بیشماری به دنبال a برای ASD هستند . The خون گزارش‌شده در اینجا همراه با دیگران ، می‌تواند یک تست مفید با بیش از ۸۰ درصد صحت تشخیص ASD نشان دهد .


ژن مرتبط با اختلال در یادگیری دو روش درمانی برای تومور مغزی آزار فیزیکی و فکری دانش آموزان دنبال کردن اهداف خود سیستم ایمنی بدن در دوران بارداری کاهش تنش رفتاری در دانش آموزان


از آنجا که مطالعات دیگر ناهنجاری‌هایی را در سیستم‌های ایمنی کودکان اوتیسمی پیدا کرده‌اند ، محققان برای جستجوی آنتی‌بادی در خون مربوط به ASD آماده شدند . در این تحقیق ، محققان دریافتند که پسران مبتلا به ASD مقادیر قابل‌توجهی از آنتی‌بادی IgG۱ سرم را کاهش داده‌اند . تحقیقات بیشتر ، ۲۵ ترکیب peptoid را آنالیز کردند که به IgG۱ و zeroed در یک - - ASD۱ محدود شده بودند - - که در تشخیص ASD ۶۶ درصد دقیق بود . هنگامی که measurements با کاهش سطح هورمون thyroid ترکیب شد ، biomarker - ASD۱ ۷۳ درصد دقیق در تشخیص دقیق بود .

دکتر آلمانی گفت که آزمایش بیشتر شامل تجزیه و تحلیل نمونه‌های خون از دختران مبتلا به ASD ) برای اعتبار بیشتر یافته‌ها لازم است . دختران نسبت کوچکی از گروه مطالعه تشکیل دادند , و the به شدت با تشخیص ASD در رابطه با پسران , همبستگی نداشتند .

در اواخر دهه ۱۹۷۰ و اوایل دهه ۱۹۸۰ مادران صاحب وزن کافی شدند و بچه‌دار شدند که می‌تواند منجر به مشکلات رشد در دوران کودکی شود . سپس پزشکان شروع به تشویق زنان برای کسب وزن بیشتر کردند .

Peaceman گفت : " پزشکان اساسا ً به آن‌ها گفتند که می‌توانند برای دو نفر غذا بخورند . "

Peaceman گفت : " پس از آن زنان بیش از حد جذب شدند ، اما به نظر می‌رسد که این یک مساله پزشکی باشد ، فقط یک ویژگی آرایشی ، اما این یک نگرانی عمده پزشکی نیست ."

در اوایل دهه ۲۰۰۰ ، پزشکان متوجه شدند که افزایش وزن در دوران بارداری همراه با مشکلات بارداری است : شیوع بالای فشار خون بالا ، دیابت حاملگی و بخش‌های cesarean .

محققان از طریق مدل‌سازی آماری و تکنیک‌های تصویرسازی ، پاسخ‌های احساسی را به هر ویدیو در یک اطلس معنایی از احساسات انسانی سازماندهی کردند . روی نقشه ، هر یک از ۲۷ گروه متمایز احساسات مربوط به یک رنگ خاص است .

کوئن گفت : " ما می‌خواستیم مجموعه کاملی از احساسات را روشن کنیم که دنیای درونی ما را رنگ می‌کنند. "


سلامت سیستم الکتریکی قلب شاخص توده بدنی تحلیل دریچه میترال بیماران فیبریلاسیون دهلیزی درمان با فیلم آواتار چگونگی انتخاب همسر برای زندگی مشترک معیارهای اصلی ازدواج موفق را بهتر بشناسیم

منبع

+ نوشته شده در جمعه 13 ارديبهشت 1398ساعت 22:34 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 21

× بستن تبلیغات