مشاوره روانشناسی

سلامت سیستم ارتباط الکتریکی قلب

برای کمی کردن سلامت سیستم ارتباطات الکتریکی پیچیده قلب , تیم ما قدرت ارتباط بین همه زوج‌های مختلف نقاط مختلف را اندازه‌گیری می‌کند . ساختار ارتباط قلب را می‌توان به عنوان یک شبکه دنیای کوچک توصیف کرد . یک شبکه دنیای کوچک ساختاری است که از آن به عنوان جایی بین یک شبکه منظم و یک شبکه تصادفی , با یک شبکه منظم تصور می‌شود که به شکل دایره متشکل از افرادی است که دست در دست دارند و دوستان هستند .
او می‌گوید : " اگر می‌خواهید یک پیام به فردی در طرف مقابل دایره بزرگ در یک شبکه منظم بفرستید , باید پیام را از طریق مردم ارسال کنید تا به آن فرد دیگر دسترسی پیدا کنید . " " زمان زیادی طول می‌کشد تا پیام را رله کنیم و واقعا ً کارآمد نیست . "
نقطه مقابل یک شبکه منظم یک شبکه تصادفی است , با اتصالات دلخواهی از نقاط . در بین یک شبکه منظم و تصادفی , شبکه جهانی کوچکی وجود دارد که ترکیبی از ارتباطات منظم و تصادفی است که یک سیستم کارآمد و قوی ایجاد می‌کند " به این معنی که اگر یک اتصال قطع شود , هنوز مسیر برقراری ارتباط وجود دارد . "

در صورتی که شاخص شبکه جهانی سیستم ارتباطات الکتریکی قلب پس از روند بهبود یابد , داده‌ها نشان داد که این شاخص پیش‌بینی‌کننده میزان موفقیت شش ماه روند است . بهبود در شاخص دنیای کوچک , نشان‌دهنده سلامت سیستم ارتباطات الکتریکی قلب است که بلافاصله پس از این روند با یک نتیجه موفق در شش ماه مرتبط است . برای مثال , حذف موفق ارتباطات محلی و محلی را بهبود می‌بخشد و در نتیجه کارایی و استحکام شبکه ارتباطی را بهبود می‌بخشد . این تغییرات در بیماران با عود بیماری دیده نمی‌شود .
برای سنجش ارتباط الکتریکی قلب قبل و بعد از عمل , در شش ماه از بیماران بستری در بیمارستان جانز هاپکینز , در شش ماه پس از عمل و در شش ماه پس از عمل , از یک کاتتر به شکل سبدی استفاده شد . 75 درصد بیماران مرد و تمام بیماران دارای فیبریلاسیون دهلیزی مزمن بودند .
e اندازه‌گیری می‌تواند برای استفاده گسترده‌تر توصیه شود . در نهایت پس از گذشت شش ماه در بیمارانی که در بیمارستان جانز هاپکینز درمان شده‌بودند , از یک کاتتر به شکل سبدی برای اندازه‌گیری ارتباط الکتریکی قلب استفاده شد . 75 درصد بیماران مرد و تمام بیماران دارای فیبریلاسیون دهلیزی مزمن بودند .
او گفت : " نتایج جدید هستند, چرا که این آزمون حساس و فراگیر نشان داده‌است که چگونه فعال شدن دوران بارداری و پس از زایمان , نشانه‌های رفتاری اصلی مرتبط با asd و سایر اختلالات تکاملی را از طریق تغییر در جریان سیگنال بین اجزای ساختاری مختلف مدارهای عصبی - حرکتی تنظیم می‌کند . " این یافته‌ها ممکن است دارای ارزش ترجمه‌ای قابل‌توجه باشند , چرا که آن‌ها سرنخ‌های مهمی را برای درک مکانیسم‌های این اختلالات و درمان احتمالی آن‌ها ارائه می‌کنند . "


+ نوشته شده در جمعه 13 ارديبهشت 1398ساعت 15:57 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 19

× بستن تبلیغات