مشاوره روانشناسی

شاخص توده بدنی

پنجاه و سه درصد از والدین که شاخص توده بدنی ( bmi ) خود را دریافت می‌کنند , باور ندارند که به طور دقیق فرزند خود را به صورت کم‌وزن , وزن طبیعی , اضافه‌وزن و یا چاقی طبقه‌بندی می‌کند .

اشتراک :

داستان کامل

۷۶ % از والدین که شاخص توده بدنی ( bmi ) خود را دریافت می‌کنند , باور ندارند که به طور دقیق فرزند خود را به صورت کم‌وزن , وزن طبیعی , اضافه‌وزن یا چاقی طبقه‌بندی می‌کند .

محققان جونز این مطالعه را انجام دادند تا مشخص کنند که چگونه والدین به کارت گزارش bmi فرزندانشان واکنش نشان می‌دهند که حاوی اطلاعات بهداشتی در مورد وزن کودک خود است و در صورتی که فرزند آن‌ها به عنوان " اضافه‌وزن " یا " در معرض خطر " برای بیماری‌های خاص مانند بیماری قلبی یا فشار خون بالا طبقه‌بندی شود . آن‌ها با نگاه به داده‌های والدین خود دریافتند که :

۹۲ % والدین باور نداشتند که گزارش bmi به درستی وضعیت وزن کودک را منعکس می‌کند .

۴۹ % والدین اعتقاد دارند که bmi فرزند آن‌ها باید توسط مدرسه کودک شان گزارش شود .

۸۷ % والدین گزارش دادند که دریافت کارت گزارش bmi کودکان آن‌ها را به فکر در مورد عادات سلامتی خانواده شان هدایت می‌کند .

۴۹ % والدین پس از دریافت کارت گزارش bmi با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی در مورد وضعیت وزن فرزندشان گزارش دادند .

۴۹ % از والدین در جستجوی توصیه‌هایی برای توصیه‌های درباره تغذیه سالم یا فعالیت فیزیکی از یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی پس از دریافت کارت گزارش bmi بودند .


شیزوفرنی و آواتار درمان با مشاوره آسیب مغزی نابینایان درمان با نرم افزار افراد پولکی معتمد نیستند تحلیل دریچه میترال بیماران فیبریلاسیون دهلیزی


43 / 63 % از والدین که فرزند آن‌ها " در معرض خطر " یا " اضافه‌وزن " طبقه‌بندی شده‌بود , گزارش کردند که تغییر در رژیم غذایی کودک یا عادات فعالیت آن‌ها وجود دارد.

محققان چنین نوشته‌است : " اگرچه والدین از دریافت کارت bmi حمایت می‌کنند , ممکن است آن‌ها اطلاعات دریافتی را بدرستی تفسیر نکنند . " " هر چه کودکان و نوجوانان بیشتری در ایالات‌متحده اضافه‌وزن داشته باشند , والدین کم‌تر ممکن است فرزند خود را به عنوان اضافه‌وزن یا چاقی تشخیص دهند . "

برای مدارسی که گزارش bmi را به والدین صادر می‌کنند , محققان توصیه می‌کنند که والدین فرصت‌هایی برای ملاقات با متخصصان مراقبت‌های بهداشتی مانند پرستاران مدرسه یا مربیان تربیت‌بدنی در زمان‌های مختلف سال تحصیلی ارائه کنند . آن‌ها همچنین توصیه می‌کنند که مدارس والدین را به پرسیدن سوال و مشورت با متخصصان مراقبت‌های بهداشتی تشویق کنند که می‌توانند اطلاعاتی در مورد چگونگی بهبود وضعیت سلامت کودک ارائه دهند .

محققان چنین نوشته‌اند : " مدارس یک پیوند حیاتی در ارتقای سلامت کودکان از طریق برنامه‌هایی مانند گزارش بهداشت توده بدنی هستند . " " با این حال , اگر مدارس مسئولیت به اشتراک گذاری کارت‌های bmi با والدین را بر عهده بگیرند , آن‌ها نیز باید تمایل به حمایت و عمل به عنوان منبعی برای والدین داشته باشند . نویسندگان معتقدند یافته‌های آن‌ها برای هم‌کاری با مشتریان در مقابله با افسردگی , اضطراب و اضطراب مفید است .

پزشکان می‌توانند به مشتریان خود کمک کنند تا چرخه معیوب ناشی از تسلیم خواسته‌های حرفه‌ای و شخصی را درک کنند . رب . افزایش خوش بینی و تاب آوری بیمار با ارتکاب به دوره‌های خاص اعمال برای ایجاد رویاها علی‌رغم موانع می‌تواند حالات مثبت و حس هدف را ایجاد کند . "

او گفت : " کتاب‌های کامیک و فیلم‌ها گاهی اوقات به عنوان " چیز بچه‌ها " شناخته می‌شوند , اما به طور فزاینده داستان دقیق و خلاقانه و هنرهای زیبا ارائه می‌کنند . " آن‌ها همچنین موضوعاتی را ارائه می‌کنند که احساسات و اشتیاق انسانی ژرف را منعکس می‌کنند . با مطالعه کمدی‌ها از دیدگاه تکاملی , ما بینش به عنوان ریشه اصلی برای اینکه چرا شخصیت‌ها به شیوه‌ای که انجام می‌دهند نگاه می‌کنیم , چرا به آن‌ها جذب شده‌ایم و چرا ما با آن‌ها در سطح شخصی ارتباط برقرار می‌کنیم . "


درمان با فیلم آواتار کاهش افسردگی در ابتدای جوانی خطر بیماری شیزوفرنی با کمبود ویتامین D تصویرسازی ملاک های انتخاب همسر برای ازدواج مناسب فلسفه ازدواج چیست ؟

منبع

+ نوشته شده در جمعه 13 ارديبهشت 1398ساعت 12:05 توسط َشیدا | | تعداد بازدید : 21

× بستن تبلیغات